• 0(312) 343 29 00-44
Vizyon & Misyon | Ankara Kreş

Ayla Değer Çocuk Akademisi; çocuğu barındıran değil, egiten bir kurumdur. Amacımız; annenin yokluğunda zamanı doldurmak değil, çocuğun fiziki şartları, yas ve gelişim seviyesine uygun, okul öncesi eğitim programından yararlanmasını sağlamaktır.

​Çocuğun kendini gerçekleştirmesine,başarma-kaybetme duygusunu tatmasına ve buna uygun ruhsal bir yapıya sahip olmasına yardımcı olmak önemlidir.Ayla Değer Çocuk Akademisi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı 2-6 yas grubuna 12 ay eğitim veren bir kurumdur.

Özel Ayla Değer Çocuk Akademisinin eğitim programı bir bütündür. Bu programın başlangıç noktası küçük yas grubudur. Büyük yas grubunun başarılı olması; küçük yas gruplarının doğru bilgilerle donatılması ile mümkündür.

Eğitim hayatı için sıklıkla kullanılan kavramlardan biri “temelin sağlam olması”dır. O nedenle, çocuğun eğitim hayatına ilk adımı attığı okul öncesi dönem çok değerlidir. Çünkü, okul öncesi eğitimi, eğitim hayatının tamamını etkilemektedir. Çocuğun başlangıçta sağlam bir temele sahip olması, mutluluğu ve okulu sevmesi, aileler için vazgeçilmezdir.

Doğru yönlendirmeler ve kaliteli eğitim ürünleri ile iyi ve sağlam bir başlangıç için Ayla Değer Kreş ve Çocuk Akademisi ile tanışın!

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Ayla Değer Kreş ve Çocuk Akademisinde çalışmak istiyorsanız hemen başvurun.

0312 343 29 00-44